Ador ma niepowtarzalną możliwość prostej wymiany pomiędzy trzema typami modułów.

Do Twojej dyspozycji są: laser diodowy, laser podczerwony i moduł drukujący. Dzięki temu nic już nie będzie ograniczało Twojej wyobraźni. Tworzenie produktów, dekoracji, prezentów czy biżuterii nigdy nie było tak proste i wszechstronne.

Wybierz zestaw idealny dla Siebie

W zestawie:

Laser diodowy
10W
Laser podczerwony
NIE
Moduł drukujący
NIE
Zestaw atramentów
NIE
Beam Air
NIE

W zestawie:

Laser diodowy
10W
Laser podczerwony
TAK
Moduł drukujący
TAK
Zestaw atramentów
TAK
Beam Air
NIE

W zestawie:

Laser diodowy
10W
Laser podczerwony
TAK
Moduł drukujący
TAK
Zestaw atramentów
TAK
Beam Air
TAK

W zestawie:

Laser diodowy
20W
Laser podczerwony
NIE
Moduł drukujący
NIE
Zestaw atramentów
NIE
Beam Air
NIE

W zestawie:

Laser diodowy
20W
Laser podczerwony
TAK
Moduł drukujący
TAK
Zestaw atramentów
TAK
Beam Air
NIE

W zestawie:

Laser diodowy
20W
Laser podczerwony
TAK
Moduł drukujący
TAK
Zestaw atramentów
TAK
Beam Air
TAK

WYMIENNE MODUŁY

LASER DIODOWY 10W lub 20W

Moduł lasera diodowego o mocy 10W lub 20W pozwoli Ci realizować projekty w materiałach takich jak: sklejka, HDF, drewno, skóra, kolorowe i czarne plexi, laminaty grawerskie. Możesz je grawerować i wycinać. Wraz z większą mocą lasera wzrasta możliwość cięcia szybciej oraz cięcia grubszych materiałów.

LASER PODCZERWONY

Moduł lasera podczerwonego o mocy 2W pozwoli Ci na grawerowanie na metalach i plastikach. Znakując plastiki osiągniesz inne efekty w porównaniu do znakowania laserem diodowym. Ten moduł pozwoli Ci znakować na wielu surowych i powlekanych metalach.

MODUŁ DRUKUJĄCY

Moduł do druku atramentami Eco Solvent CMYK pozwolą Ci na drukowanie w jednym kolorze z jakością 300 DPI lub full-color w 150 DPI. Drukowanie w kolorze możliwe jest dzięki technologii mieszania kolorów. Wykorzystanie możliwości druku gradientów pozwoli Ci na nieograniczone możliwości wykorzystania Adora. 

AIR ASSIST

Ador ma wbudowany AirAssist, który jest niezbędny do czystego grawerowania i cięcia. Nie martw się o spalone krawędzie czy ubrudzone powierzchnie graweru. Podmuch powietrza prosto z głowicy utrzyma Twoją pracę bez dodatkowych zabrudzeń. 

OBSZAR ROBOCZY

Duży obszar roboczy o wymiarach 430 x 300mm* został zamknięty w niewielkiej obudowie dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Nowoczesna obudowa Adora wpasuje się idealnie w domu, pracowni, firmie. 

*Obszar roboczy zmienia się w zależności od użytego modułu.

Autofocus pozwoli Ci na bezpieczne i precyzyjne ustawienie wysokości pracy od powierzchni materiału. Nie musisz przejmować się odpowiednim dopasowaniem wysokości pracy – Ador zrobi to za Ciebie.

Prędkość graweru do 400mm/s pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwośći modułu lasera diodowego 20W i realizować projekty jeszcze szybciej.

Wbudowany 5” dotykowy ekran zapewni Ci przyjemną pracę z maszyną. Dzięki niemu zobaczysz podgląd projektu, sprawdzisz jego status lub zmienisz ustawienia.

 Awaryjny wyłącznik zasilania w Ador znajduje się po prawej stronie. Dzięki niemu w jednej chwili możesz bezpiecznie odciąć zasilanie – w przypadku nieplanowanego problemu.

Ador jest bezpieczny. Dzięki jego zamkniętej obudowie nie musisz obawiać się odbić światła lasera. Obudowa i szyba ochronna zabezpieczają Ciebie i innych przed niebezpiecznym promieniowaniem. Dzięki spełnieniu najwyższych standardów pokrywa zatrzymuje 99,999% światła lasera.

Ador ma wbudowaną kamerę 8MP, która pozwoli Ci na błyskawiczny podgląd i ustawienie projektów do cięcia, graweru lub nadruku. Tutaj wszystko dzieje się automatycznie i pozwoli Ci na dokładne dopasowanie projektu do materiału.

Usuwanie tła ze zdjęć z pomocą AI. Beam Studio pozwoli Ci na szybkie usunięcie tła z Twoich zdjęć dla optymalnego efektu znakowania. Już teraz nie musisz robić tego ręcznie – Beam Studio zrobi to za Ciebie.

Brakuje Ci inspiracji? Prosto z Beam Studio możesz przejść do Design Market – biblioteki plików przygotowanych do pracy z ploterami laserowymi. Już teraz możesz skorzystać z gamy bezpłatnych i płatnych plików przygotowanych do pracy z Twoim ploterem. Już nigdy nie zabraknie Ci projektów do pracy!

WBUDOWANY WENTYLATOR

Wbudowany wentylator odciągowy pozwala na pozbycie się pyłu i dymu z maszyny. Jeżeli łączna długość rury od wentylatora maszyny do wylotu powietrza na zewnątrz to mniej niż 2 metry – nie potrzebujesz dodatkowego wentylatora. Jeżeli długość Twojej wentylacji to więcej niż 2 metry od wylotu z maszyny – niezbędne jest użycie dodatkowego wentylatora kanałowego dla utrzymania poprawnej sprawności do odsysania dymu i pyłu.

BEAM AIR

Dzięki Beam Air możesz używać Ador’a w zamkniętych pomieszczeniach. Beam Air jest czterowarstwowym filterm przystosowanym do pracy z Adorem. Jego wydajny system filtrujący pozwala na skuteczne usunięcie zapachów wytwarzających się podczas cięcia i grawerowania.

GWARANCJA I POMOC FLUX

Gwarancja 12 miesięcy. Obejmuje całe urządzenie wraz z jego modułami. Naprawy gwarancyjne i serwis Adora odbywają się w Polsce. Pamiętaj o zachowaniu oryginalnego opakowania. Jeżeli Ador będzie musiał trafić do serwisu będzie ono niezbędne do bezpiecznej podróży. Nie musisz obawiać się problemów z Adorem – wspólnie je rozwiążemy. 

W razie problemów napisz do nas na: serwis@fluxlasers.pl 

Specyfikacja

Wymiary
637 x 488 x 226 mm
Waga
19 kg
Zasilanie
AC 110-240V
Ekran
O przekątnej 5"
Kamera
8MP
Połączenie
Wi-Fi / USB / Ethernet (przez adapter USB)
Prędkość grawerowania
Max. 400mm/s
Specyfikacja lasera
10W / 20W Laser diodowy
2W Laser podczerwony 1064 nm
Żywotność modułów diodowych
Szacowana sprawność przez 10.000 godzin
Rozdzielczość grawerowania
Max. 1000 DPI
Rozdzielczość drukowania
300 DPI / Single Color
150 DPI / Blended Color

Pole robocze

10W Laser diodowy
430 x 300 mm
20W Laser diodowy
430 x 290 mm
2W Laser podczerwony
430 x 282 mm
Moduł drukujący
430 x 270 mm

Głębokość pracy

Z podstawkami
20mm
Bez podstawek
30mm

Beam Studio

System operacyjny
Windows / macOS / Linux / ChromeOS / iOS / Android
Rozszerzenia plików
JPG / PNG / SVG / DXF / AI / PDF